ارائه خدمات جدید در کریدور، مشاوره مدیریت و عارضه‌یابی

موسسه خدمات فناوری تا بازار با هدف شناسایی نیازهای مدیریتی شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه نانو و ایجاد زمینه‌های لازم برای ارائه خدمات مشاوره مدیریت، اقدام به عقد تفاهم‌نامه با مشاور و ارائه بسته خدمات مشاوره مدیریت و عارضه‌یابی به شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه فناوری نانو نموده است.
موضوعات خبر : مشاوره تولید
به‌گزارش روابط عمومی موسسه خدمات فناوری تا بازار، این خدمات که از طریق مشاور مورد تایید موسسه ارائه می‌شود، موضوعاتی از قبیل بررسی و شفاف‌سازی عارضه‌های شرکت‌های متقاضی و ارائه مشاوره‌های کلان برای رفع ریشه‌ای علل عوارض مدیریتی در شرکت‌های دانش‌بنیان را شامل می‌شود.
گفتنی است یکی از دلایل مهم عدم موفقیت تجاری‌سازی فناوری‌های پیشرفته، بروز عوارض مدیریتی در سازمان و ساختار شرکت‌های دانش‌بنیان می‌باشد. این عوارض، ساختار مدیریتی شرکت‌ها را به نحوی درگیر خود می‌کنند که سازوکار مدیریتی موجود در شرکت‌ها امکان کمتری برای آسیب‌شناسی، پیشگیری، شناسایی و درمان این عوارض پیدا می‌کنند. به همین علت، اغلب تنها راه حل ممکن واگذاری فرآیند آسیب‌شناسی و عارضه‌یابی به کارگزارانی خارج از ساختار شرکت می‌باشد که از تخصص لازم در امر مشاوره مدیریت برخوردار هستند.
نظرات

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

Captcha
اطلاعات خبر
تاریخ خبر ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
تعداد بازدید خبر ۲۱۱۳
تعداد رای : ۰