سرپرست مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان منصوب شد

طی حکمی از سوی سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، رضا اسدی فرد به عنوان سرپرست مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب شد. پیش از این محمدصادق خیاطیان یزدی، رییس این مرکز بود.

در متن این حکم آمده است: 

جناب آقای رضا اسدی‌فرد

سلام علیکم

نظر به مراتب تعهد و شایستگی‌های علمی و عملی جنابعالی و تجارب ارزشمندی که در حوزه اموز فناوری و شرکت‌های دانش بنیان از آن برخوردارید، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان منصوب می‌شوید.

پیگیری مجدانه وظایف و امور محوله به ویژه اجرای موثر و هدفمند قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات، مورد انتظار بوده و بهره‌گیری از ظرفیت‌های این قانون در تسهیل فعالیت شرکت‌های دانش بنیان و خلاق مبتنی بر سیاست‌های کلان علمی و فناوری، با رویکرد افزایش سهم و نقش این شرکت‌ها در اقتصاد کلان کشور مورد تاکید بوده است.

از درگاه خداوند سبحان دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی هم راستا با سیاست‌ها و راهبردهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مسئلت دارم.

همچنین بدینوسیله از زحمات و تلاش‌های خالصانه دکتر محمدصادق خیاطیان یزدی در طول مدت تصدی این مسئولیت صمیمانه قدردانی می‌نمایم.

سورنا ستاری

نظرات

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

Captcha
اطلاعات خبر
تاریخ خبر ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
تعداد بازدید خبر ۳۸۶
تعداد رای : ۲